Dhading News

धादिङबेसीमा पहिलो पटक आधुनिक गायन प्रस्तुती सम्पन्नधादिङबेसी माघ २४ । धादिङबेसी स्थित कवर्डहलमा आधुनिक गायन प्रस्तुती २०७४ भव्य रुपमा सम्पन्न भएको छ ।

नेपालका चर्चित संगितकार तथा नेपाल संगीत तथा नाट्य प्रज्ञा प्रतिस्ठानका उपकुलपति शम्भुजित बास्कोटाको विशेष आतिथ्यता र (प्राज्ञ परिषद सदस्य) प्रमुख, सङ्गीत विभाग कार्यक्रम संयोजक उन्नती बोहोरा शिलाको अध्यक्षतामा आधुनिक गायन प्रस्तुती ०७४ सम्पन्न भएको हो ।

राष्ट्रिय स्तरमा छवि बनाएका संजय खातुन, वानिका प्रधान, सुरेश लामा, टिका प्रसाई, विश्व नेपाली, मनोहर सुनाम, हिलारीबन्धु भुजेल लगायत गायक/गायीकाहरुको कार्यक्रममा बेजोड प्रस्तुती रहेको थियो ।

धादिङबेसी स्थित एड्भान्स एकेडेमीले यस कार्यक्रमलाई अवसरको रुपमा लिँदै कक्षा ७ देखि माथिका विद्यार्थीलाई कार्यक्रममा सहभागी गराएको थियो भने, जिल्ला स्थिति ससस्त्र प्रहरी नेपाल प्रहरी र सेनाका जवानहरु समेत कार्यक्रममा सहभागि थिए ।

राष्ट्रिय लोक दोहरी गीत प्रतिष्ठान नेपाल वागमती अञ्चलका उपाध्यक्ष कृष्ण शिशिरकोे संचालन रहेको उक्त कार्यक्रममा प्रमुख जिल्ला अधिकारी श्याप्रसाद भण्डारी, प्रहरी प्रमुख विभिन्न दलका नेताहरुको विशेष आतिथ्यता रहेको थियो । प्रमुख जिल्ला अधिकारीले छोटो मनतव्य राख्दै धादिङमा पहिलो पटक आधुनीक आधुनिक गायन प्रस्तुती २०७४ आयोजना गरेकोमा नेपाल संगीत तथा नाट्य प्रज्ञा प्रतिस्ठान धन्यावाद दिएका थिए ।

Loading...
 • नेपाल भ्रष्टाचार हुने १२२ औँ स्थानमा

  नेपाल भ्रष्टाचार हुने १२२ औँ स्थानमा

  काठमाडौं, फागुन १० । नेपाल भ्रष्टाचार हुने देशहरुको सूचीमा यो वर्ष १२२ औं स्थानमा परेको छ । ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेसनलले १८० वटा देशलाई समेटेर सार्वजनिक गरेको भ्रष्टाचारसम्बन्धी विश्वव्यापी सूचकांकमा नेपाल गतवर्षको
 • एमाले र माओवादीले मन्त्रालय भागबण्डा गरे

  एमाले र माओवादीले मन्त्रालय भागबण्डा गरे

  काठमाडौं फागुन १० । एमाले र माओवादी केन्द्र बीच मन्त्रालय भागबण्डामा कुरा मिलेको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच भएको छलफलपछि मन्त्रालय भागवण्डाको टुंगो
 • अनमोल फुटसल खेल शुक्रबारबाट

  अनमोल फुटसल खेल शुक्रबारबाट

  धादिङबेसी फागुन १०। धादिङका फुटबल स्टाइकर अनमोल भण्डारीले आफ्नै नामबाट फुटसल प्रतियोगिता आयोजना गरेका छन् । धादिङबेसीमा विगत १ वर्ष अघि देखि संचालनमा आएको फुटसलमा हुन लागेको यो दास्रो ठुलो
santoshanamol cup