Dhading News

तीन नम्बर प्रदेशको समन्वयका लागि युएईमा समिति गठन


आइतवार, माघ १४, २०७४
प्रवास

युएई माघ १४ । युएईमा कार्यरत प्रदेश नं ३ मा पर्ने जिल्लाहरुलाई समन्वय गर्नको लागि यही जनवरी २६ शुक्रबारका दिन बर दुबईको सिराज लस्सीमा प्रदेश तीन एकता समाज युएईको प्रथम अधिवेशन सम्पन्न भएको छ ।

प्रदेश तीन एकता समाज युएईका निर्वाचित कार्यसमितिका सदस्यहरु

तीन नम्बर प्रदेश अन्तरगतका युएईमा कार्यरत ८ वटा सक्रिय जिल्ला संस्थाहरु धादिङ समाज युएई, सिन्धुपाल्चोक समाज युएई, दोलखाली समाज युएई, मकवानपुर समाज युएई, चितवन समाज युएई, काभ्रे सेवा समाज युएई, नुवाकोट त्रिशुली समाज युएई र रसुवा समाज युएईको प्रतिनिधित्व रहने गरि औपचारिक रुपमा प्रदेश तीन एकता समाज युएईको गठन गरिएको हो ।

अधिवेशनले धादिङ समाजका पुर्व अध्यक्ष भिम अधिकारीको अध्यक्षतामा १९ सदस्सीय कार्यसमितिको समेत चयन गरेको छ । जसको उपाध्यक्षहरुमा समीम खान, सम्सेर योन्जन, गोविन्द पन्त र सुमन शर्मा रहेका छन् भने महासचिव सचिव कोषाध्यक्ष र सहकोषाध्यक्षमा क्रमसः पशुराम घिमिरे, निरमाया खड्का दाहाल, विदुर न्यौपाने र सिता मगर चयन भएका छन् । त्यसैगरी सदस्यहरुमा मिना लामा, योगेश लामा, भरत ढकाल, सपना भारती, विन्दु गिरी, सुदिप खराल, निसात लामा, निशा लामा तामाङ, मनमाया तामाङ र शिव कुमारी खड्का रहेका छन।

 

Loading...
 • नेपाल भ्रष्टाचार हुने १२२ औँ स्थानमा

  नेपाल भ्रष्टाचार हुने १२२ औँ स्थानमा

  काठमाडौं, फागुन १० । नेपाल भ्रष्टाचार हुने देशहरुको सूचीमा यो वर्ष १२२ औं स्थानमा परेको छ । ट्रान्सपरेन्सी इन्टरनेसनलले १८० वटा देशलाई समेटेर सार्वजनिक गरेको भ्रष्टाचारसम्बन्धी विश्वव्यापी सूचकांकमा नेपाल गतवर्षको
 • एमाले र माओवादीले मन्त्रालय भागबण्डा गरे

  एमाले र माओवादीले मन्त्रालय भागबण्डा गरे

  काठमाडौं फागुन १० । एमाले र माओवादी केन्द्र बीच मन्त्रालय भागबण्डामा कुरा मिलेको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओली र माओवादी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डबीच भएको छलफलपछि मन्त्रालय भागवण्डाको टुंगो
 • अनमोल फुटसल खेल शुक्रबारबाट

  अनमोल फुटसल खेल शुक्रबारबाट

  धादिङबेसी फागुन १०। धादिङका फुटबल स्टाइकर अनमोल भण्डारीले आफ्नै नामबाट फुटसल प्रतियोगिता आयोजना गरेका छन् । धादिङबेसीमा विगत १ वर्ष अघि देखि संचालनमा आएको फुटसलमा हुन लागेको यो दास्रो ठुलो
santoshanamol cup