Dhading News
log dhading

ज्वालामुखीवासी पोखरामा संगठित


आइतवार, अशोज २२, २०७४
Uncategorized, धादिङ समाचार, मुख्य समाचार

हरि पन्त, पोखरा
आश्विन २२ ।
धादिङबाट पोखरामा रहि विभिन्न पेशा व्यवसाय गर्ने धादिङ ज्वालामुखि गाउँपालिकाका धादिङेहरुले धादिङ–पोखरा सम्पर्क समाज, ज्वालामुखी गाउँपालिका इकाइ गठन गरेका छन् ।

समाजको विधान अनुसार पोखरामा रहेका ज्वालामुखी गाउँपालिका वासीको भेलाले शनिवार इकाइ गठन गरेका हुन् । राज्यको पुनःसंरचना अनुसार ज्वालामुखी गाउँपालिकामा साविकको ढोला, खरी, चैनपुर र मैदी गाविस छन् । भेलाले शेरबहादुर अधिकारीलाई अध्यक्ष चयन गरेको छ । अधिकारी साविक खरी इकाइ पूर्व अध्यक्ष हुन् । इकाइको उपाध्यक्षमा यादुप्रसाद ढकाल छन् । उनी धादिङ–पोखरा सम्पर्क समाजका कार्यसमिति सदस्य र साविक ढोला इकाइ उपाध्यक्ष समेत हुन् ।

यसैगरी इकाइको उपाध्यक्षमा समाजका कोषाध्यक्ष समेत रहेका समीर अर्याल, युवराज इटनी, सचिवमा सरोजसिंह कुँवर, सह सचिवमा सन्देश ढकाल, कोषाध्यक्षमा केशरप्रसाद काप्री र सह कोषाध्यक्षमा देवराज अर्याल छन् । सचिव कुँवर साविक ढोला इकाइ पूर्व सचिव र कोषाध्यक्ष काप्री साविक खरी इकाइ पूर्व सचिव हुन् ।

कार्यसमिति सदस्यमा शिव दुुवाडी, प्रदीप दुुवाडी, गोपाल भण्डारी, सुुब्बा भण्डारी, नारायण दुवाडी र सुदीप कंडेल छन् ।
धादिङ–पोखरा सम्पर्क समाजका पूर्व अध्यक्ष रुद्रप्रसाद खनालको अध्यक्षतामा भएको भेलामा समाजका अग्रज रामकृष्ण दुवाडी, होमनाथ सिलवाल, सरोजसिंह कुँवर लगायतले बोलेका थिए । अध्यक्ष निर्वाचित भएपछि अधिकारीले पोखरामा रहेका ज्वालामुखी गाउँपालिकावासीलाई गोलवद्ध गर्ने, स्मारिका प्रकाशन गर्ने, समय सापेक्ष काम गर्दै अघि बढ्ने प्रतिवद्धता जनाए ।

Loading...
 • धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङ सदरमुकाम स्थित बसपार्क अनिश्चितकालीन बसपार्क बन्द गरिएको छ । विभिन्न ठाउँमा राखिएका टिकट काउण्टरहरु हटाएर बसपार्कमा काउण्टर राख्नुपर्ने, फोहर व्यवस्थापन र मर्मत संहारको माग गर्दै
 • धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङका प्रमुख तीनठुला पार्टीका जिल्ला प्रमुखाहरु मंसिर १० गते सम्पन्न हुन गहिरहेको चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । आगामी मंसिर १० गते हुन गहिरहेको प्रतिनिधि सभा सदस्यका
 • आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  धादिङ कार्तिक ६ । धादिङको सामुदायिक आँखा केन्द्रमा दैनिक ५-७ जना आँखामा विझेको झुसिल किराको झुस निकाल्न आउने गर्दछन् । सामुदायिक आँखा केन्द्रका इन्चाज रामासिंह तामाङका अनुसार यो पछिल्लो पटक
santoshdojer