Dhading News
log dhading

धादिङबेसीमा डेङ्गो नियन्त्रण गर्न २० टोली परिचालन गरिनेधादिङबेसी आश्विन १६ । धादिङबेसी स्थित जिल्ला अस्पतालमा दिनानु दिन डेङ्गो रोगी भेटिएको खबर धादिङपोष्टले खवर प्रकाशित गरेपछि धादिङबेसी र आसपास क्षेत्रमा डेङ्गो नियन्त्रण अभियान चलाईने भएको छ ।

आज दिउँसो महामारी नियन्त्रण विभागका कर्मचारी धादिङबेसी आए सँगै जिल्ला स्वाथ्य कालर्यालयको आव्हानमा बसेको सरोकारवालाहरुको बैठकले मंगलबार देखि नै ५-१० जना संमिलित २० टोली बनाएर बजार क्षेत्रमा डेङ्गो नियन्त्रण अभियान संचालन गर्ने निर्णय गरेको हो ।

सदरमुकामका प्रत्यक घरमा स्वस्थ्यकर्मीको टोली पुग्ने र लामखुट्टे बस्ने ठाउँहरुको अवलोकन गरी विषाधी छर्ने गरि स्वस्थ्य कर्मी विद्या तामाङको नेतृत्वमा अभियान संचालन गर्न लागिएको निलकण्ठ नगरपालिका उप प्रमुख मनराज भण्डारीले बताउनु भयो ।

अहिले सम्म जिल्ला अस्पतालमा उपचार गराउन आएका २० जनामा डेङ्गो रोग फेला परेको छ ।

नीलकण्ठ नगरपालिका, जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय, जिल्ला प्रशासन, महामारि नियन्त्रण विभाग, अन्य संघ संस्थाहरुको प्रमुख तथा प्रतिनीधि सहभागि रहेको वैठकले सम्भावित महामारी रोक्न डेङ्गो नियन्त्रण अभियान संचालन गर्ने निर्याउ गरेको हो ।

Loading...
 • धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङ सदरमुकाम स्थित बसपार्क अनिश्चितकालीन बसपार्क बन्द गरिएको छ । विभिन्न ठाउँमा राखिएका टिकट काउण्टरहरु हटाएर बसपार्कमा काउण्टर राख्नुपर्ने, फोहर व्यवस्थापन र मर्मत संहारको माग गर्दै
 • धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङका प्रमुख तीनठुला पार्टीका जिल्ला प्रमुखाहरु मंसिर १० गते सम्पन्न हुन गहिरहेको चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । आगामी मंसिर १० गते हुन गहिरहेको प्रतिनिधि सभा सदस्यका
 • आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  धादिङ कार्तिक ६ । धादिङको सामुदायिक आँखा केन्द्रमा दैनिक ५-७ जना आँखामा विझेको झुसिल किराको झुस निकाल्न आउने गर्दछन् । सामुदायिक आँखा केन्द्रका इन्चाज रामासिंह तामाङका अनुसार यो पछिल्लो पटक
santoshdojer