Dhading News
black rice

बेल्जियममा रहनुहुने नेपालीका लागि लोक दाहालको अनुरोध


शुक्रबार, भदौ २, २०७४
फेसबुक बाट, सुचनाहरु


Dahal Lok Prasad ।
आदरणीय बेल्जियम मा बस्नु हुने संपुर्ण बुवा आमा दिदी बहिनी दाजुभाई तथा मेरा संपुर्ण बेल्जियमबासी मेरा मित्रहरु म लोक दाहाल बिगत तपाईहरुको आसिम मायाले गैर आवासिय नेपाली संघ, बेल्जियमको महासचिव जस्तो गरिमामय पदमा निर्वाचित गर्नु भयो । यो कार्यकालमा मैले गत दुई बर्ष मा थुप्रै सामाजिक कार्य र बेल्जिममा रहेका नेपालीहरु संग गरिएका प्रतिबद्धता अनुसार काम गर्दै आउने क्रममा आगामी कार्यकालकोलागी अध्यक्ष पदको लागी उमेदवार दिने निर्णय गरी सकेको तपाईहरू माँझ सर्व वितितै छ! हाल केही दिन देखी बाहीर जनमानस मा मैले अधक्ष्य पद छाडी सकेको भन्ने भ्रामक हल्लहरू सुन्नमा आयको ले यस्मा कुनै सत्यता नरहेको आम बेल्जियम बाशी मेरा शुभ चिन्तक हरू समक्ष्य स्पस्ट पार्न चाहान्छु ।
तपाईहरू को अपहार माया मेरो साथ रहुन्जेल म तपाईहरू कै साथ रहने प्रतिबद्धता गर्दै यस्त हल्लाहरू निराधार हुन भन्ने प्रश्ट गर्न चाहानछु ! सहमतीको लागी मेरो अधिकतम प्रयास रहने छ !साथै तपाईहरुको सुझाव महत्वपुर्ण हुने हुनाले तपाईहरुको सुझावकोलागी तपाई बेल्जियमबासी प्रवासी नेपालीहरुको सहयोग सुझवले आउने कार्यकालकोलागी अध्यक्षमा काम गर्ने मौका प्रदान गर्नु हुनेछ भन्नेमा पुर्ण बिश्वास गरेको छु । धन्यवाद

Loading...
 • चीनले एउटै विद्यालयमा ८० करोड रुपैयाँ लगानी

  चीनले एउटै विद्यालयमा ८० करोड रुपैयाँ लगानी

  नेपालकै नमुना विद्यालय स्थापना गर्न भन्दै चीन सरकारले लमजुङको एक विद्यालयमा ठूलो लगानी गरेको छ । लमजुङको राईनास नगरपालिका वडा नम्बर ९ स्थित मोहिरियाकोटको भैैरव माविमा चीन सरकारले करिब ८०
 • विद्यार्थीलाई कथा लेखन प्रशिक्षण दिईयो

  विद्यार्थीलाई कथा लेखन प्रशिक्षण दिईयो

  धादिङबेसी माघ ९ । नीलकण्ठ सामुदायीक सिकाई केन्द्र धादिङको आयोजनामा १ दिने कथा लेखन प्रशिक्षण सम्पन्न भएको छ । नीलकण्ठ उच्च माध्यमिक विद्यालय, वालमन्दिर माध्यमिक विद्यालय , गैरीगाउ माध्यमिक विद्यालय
 • ओफोक धादिङको अध्यक्षमा छत्कुली

  ओफोक धादिङको अध्यक्षमा छत्कुली

  धादिङ माघ ९ । विश्व उपभोक्त महासंघ नेपाल (ओफोक) धादिङको अध्यक्षमा माधव छत्कुली चयन भएका छन् । महासंघको केन्द्रीय निर्णय बमोजिम धादिङ धादिङ शाखाको जिल्ला तदर्थ समितिको अध्यक्षमा छत्कुली चयन
santosh