Dhading News
log dhading

अबुधावीमा फुटबल खेलाडीहरुको सम्मान


बुधबार, साउन ४, २०७४
खेलकुद, प्रवास

अबुधावी, १८ जुलाई । नेपाली जनप्रगतिशील मन्च युएईले एएफसी यु–२३ च्याम्पियनसीपको छनोट खेलका लागि युएई आएका फुटबल खेलाडीहरुलाई यही जुलाई १८का दिन नेपाली दुतावासमा भएको एक कार्यक्रमका वीच सम्मान गरेको छ ।

नेपाली जनप्रगतिशील मन्च अवुधावीका अध्यक्ष तथा केन्द्रिय सदस्य दिपक न्यौपानेको नेतृत्वमा क्षेत्रीय सल्लाहकार ज्ञानेन्द्र राई, सहसचिव दामोदर सिंह, सबिन अधिकारी अमृत राई रामकुमार तिरुवा लगायत अबुधावी क्षेत्रीय समितिको टोलीले खेलाडीहरुलाई खादा ओढाएर सम्मान गरेका थिए ।

नेपाली फुटबल टोली एएफसी यु–२३ च्याम्पियनसीप छनोट खेल खेल्नको लागि गत जुलाई १३ मा अल ऐन आइपुगेका थिए । आफ्नो पहिलो खेल युएईको फुटबल टिमसँग गत शनिबार खेलेको नेपाली टोली ५–० ले पराजित हुन पुगेको थियो भने सोमबार सम्पन्न दोस्रो खेलमा २–० ले उज्वेकिस्तानसँग पराजित हुन पुगेको थियो । अबको अन्तिम खेल नेपाली टोलीले बुधबार लेवनानसँग खेल्नेछ ।

नेपाली फुटवल टोलीका कप्तान बिमल घर्ती मगरले अत्याधिक गर्मीका कारण नेपाली टिमले अपेक्षा गरिए अनुरुप खेल्न नसकेको बताएका थिए ।

Loading...
 • धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङ सदरमुकाम स्थित बसपार्क अनिश्चितकालीन बसपार्क बन्द गरिएको छ । विभिन्न ठाउँमा राखिएका टिकट काउण्टरहरु हटाएर बसपार्कमा काउण्टर राख्नुपर्ने, फोहर व्यवस्थापन र मर्मत संहारको माग गर्दै
 • धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङका प्रमुख तीनठुला पार्टीका जिल्ला प्रमुखाहरु मंसिर १० गते सम्पन्न हुन गहिरहेको चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । आगामी मंसिर १० गते हुन गहिरहेको प्रतिनिधि सभा सदस्यका
 • आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  धादिङ कार्तिक ६ । धादिङको सामुदायिक आँखा केन्द्रमा दैनिक ५-७ जना आँखामा विझेको झुसिल किराको झुस निकाल्न आउने गर्दछन् । सामुदायिक आँखा केन्द्रका इन्चाज रामासिंह तामाङका अनुसार यो पछिल्लो पटक
santoshdojer