Dhading News
log dhading

नेपाल आइडलका बुद्ध लामा पोखराको नभइ धादिङको हो ( भिडियो सहित)गंगालाल गुरुङ धादिङ, असार १०- नेपाल आइडलमा सर्वाधिक चर्चा बटुल्न सफल बनेका बुद्ध लामाको घर कहाँ होला ? यो सबैको चासो बन्न पुगेका छन । धेरैले अनुमान गरेका छन की बुद्ध लामा पोखरा बास्तोलाथरका हुन भनेर । हो बुद्ध लामाले आफूले आइडलमा प्रतिनिधित्व गर्ने क्रममा उनले बास्तोलाथर भनेर बताउदै आएका छन । लामाको घर वास्तवमा पोखरा नभई धादिङको लापा हो । पोखरामा भाडामा बस्दै आएका लामाले नेपाल आइडलमा पोखराबाट भाग लिएका बुद्ध लामाले गत बिहिवार धमाका प्रस्तुती दिएका थिए। बिहीबार प्रशारण भएको नेपाल आइडलको अग्नि परिक्षा राउण्डमा उनले निर्णायको मन जिते । अन्तिम १२ का लागि भएको प्रतिस्पर्धामा १८ जना मध्ये बिहीबार ९ जनाले प्रस्तुती प्रस्तुत गरेका थिए । बुद्ध लामा सबै खाले गीत गाउन मेधावी व्यक्ति हुन । उनले क्लासिकल, पप , रक तथा लोकविधाको गीत समेत गाउने गर्दछ ।

उनले अलिकत नजर तिम्रो भुकाएर आउ बोलको गित आएका थिए । उनको गित सुने पछि निर्णायकले उनको अघिल्ला प्रस्तुती जस्तै राम्रो भएको भन्दै प्रशंसा गरेका थिए । पोखरा बास्तोलाथन निवासी लामाको आमाको अन्तरवार्ता समेत कार्यक्रमा प्रशारण भएको थियो । त्यो हेर्दै लामा रोएका थिए ।

उनले आफुलाई भोटिङ गर्न पनि समेत आग्रह गरे । यस अगाडी पोखराको विग एफएमले आयोजना गर्दै आएको विग आइकनमा समेत भाग लिएर टप २० मा पर्न सफल भएका थिए । नेपाल आइडलमा अन्तिम १८ मा परेका लामा कान्छा प्रतियोगि हुन् । नेपाल आइडल एपिवान टेलिभिजनबाट प्रशारण हुने गर्दछ ।

हेर्नुहोस मनोज बास्तोला बुद्धका भिनाजुले बताउनुभएको बुद्धको वास्तविकता

Loading...
 • धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङ सदरमुकाम स्थित बसपार्क अनिश्चितकालीन बसपार्क बन्द गरिएको छ । विभिन्न ठाउँमा राखिएका टिकट काउण्टरहरु हटाएर बसपार्कमा काउण्टर राख्नुपर्ने, फोहर व्यवस्थापन र मर्मत संहारको माग गर्दै
 • धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङका प्रमुख तीनठुला पार्टीका जिल्ला प्रमुखाहरु मंसिर १० गते सम्पन्न हुन गहिरहेको चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । आगामी मंसिर १० गते हुन गहिरहेको प्रतिनिधि सभा सदस्यका
 • आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  धादिङ कार्तिक ६ । धादिङको सामुदायिक आँखा केन्द्रमा दैनिक ५-७ जना आँखामा विझेको झुसिल किराको झुस निकाल्न आउने गर्दछन् । सामुदायिक आँखा केन्द्रका इन्चाज रामासिंह तामाङका अनुसार यो पछिल्लो पटक
santoshdojer