Dhading News
log dhading

माओवादी केन्द्र र नयाँ शक्ति बीच पार्टी एकीकरण


बुधबार, बैशाख ६, २०७४
धादिङ समाचार, मुख्य समाचार

विकास भण्डारी,
धादिङ थाँक्रे गाउँपालिका, बैशाख ६ । धादिङको थाँक्रे गाउँपालिकामा नेकपा माओवादी र नयाँ शक्ति नेपाल पार्टी बीच एकीकरण भएको छ । गाउँपालिका स्तरीय पार्टी एकीकरण कार्यक्रममा माओवादी केन्द्र धादिङका अध्यक्ष शालिकराम जमकट्टेलले हिजो सँगै थियौ, आज फेरि सँगै भएका छौं, टुटफुटमा रमाउनेहरु हाम्रो एकताले डगमगाउने बताउनु भएको थियो । जमकट्टेलले थाँक्रे गाउँपालिकामा एकीकरण भयो, अब छिट्टै अन्य गाउँपलिकामा पछि चुनाव अगावै पार्टी एकीकरण हुने दावी गर्नु भएको थियो ।

आज माओवादी केन्द्र थाँक्रे गाउँपालिकाको कार्यालय महादेवबेसीमा भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि शालिकराम जमकट्टेल र बिशेष अतिथि नयाँ शक्ति केन्द्रिय परिषद सद्स्य चन्द्र तमाङ रहनु भयको थियो।

पार्टी एकीकरण भए पश्चात नयाँ शक्ति केन्द्रिय परिषद सद्स्य चन्द्र तामाङ, थाँक्रे गाउँपालिका संयोजक तथा केन्द्रिय सद्स्य जंगबहादुर तामाङ, केन्द्रिय परिषद सद्स्य सेते तामाङ, केन्द्रिय परिषद सद्स्य श्रृजना तमाङ, युवा केन्द्रिय सद्स्य राजु तामाङ
लगायत सयौको संख्यामा नयाँ शक्ति नेपालका कार्याकर्ताहरु माओवादी केन्द्रमा सामेल भएका छन् ।

केन्द्रिय परिषद सद्स्य चन्द्र तामाङले थाँक्रेमा अब नयाँ शक्ति नरहेको बताउँदै मुलुकको आर्थिक समृद्धि र परिवर्तन माओवादी केन्द्रबाटै सम्भव हुने भएकोले पार्टी एकीकरण गरिएको बताउनु भएको थियो । उहाँले यो उकीकरण सँगै थाँक्रे गाउँपालिका माओवादी केन्द्र मय भएको बताउनु भयो ।

Loading...
 • धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङ सदरमुकाम स्थित बसपार्क अनिश्चितकालीन बसपार्क बन्द गरिएको छ । विभिन्न ठाउँमा राखिएका टिकट काउण्टरहरु हटाएर बसपार्कमा काउण्टर राख्नुपर्ने, फोहर व्यवस्थापन र मर्मत संहारको माग गर्दै
 • धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङका प्रमुख तीनठुला पार्टीका जिल्ला प्रमुखाहरु मंसिर १० गते सम्पन्न हुन गहिरहेको चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । आगामी मंसिर १० गते हुन गहिरहेको प्रतिनिधि सभा सदस्यका
 • आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  धादिङ कार्तिक ६ । धादिङको सामुदायिक आँखा केन्द्रमा दैनिक ५-७ जना आँखामा विझेको झुसिल किराको झुस निकाल्न आउने गर्दछन् । सामुदायिक आँखा केन्द्रका इन्चाज रामासिंह तामाङका अनुसार यो पछिल्लो पटक
santoshdojer