Dhading News
log dhading

लुकाउन खोजिदै धादिङे सुस्माको मृत्यु प्रकरण


मङ्लबार, साउन ११, २०७३
धादिङ समाचार, मुख्य समाचार

धादिङ साउन ११
om
साधरण खुट्टा सुन्निने रोगका कारण उपचार गर्न गएका धादिङ बुढाथुमकी सुश्माको काठमाडौको चाबहिल स्थित ओम हस्पिटलमा मृत्यु भएको छ । टिचिङ अस्पतालले उनलाई ओम अस्पतालमा रिफर गरेको थियो । ओम अस्पतालमा उनलाई सिटी स्क्यान गर्नका लागि लगाइने सुई दिएपछि उनलाई गाह्रो भयो फल स्वरुप उनको मृत्यु समेत भयो ।

डा. अमरनाथ महतोले सुश्मालाई हेरेका थिए । इन्जेक्सन दिएरमात्र सिटी स्क्यान गरिने हुदा डा महतोले पहिले एउटा मात्र इन्जेक्सन किनेर ल्याउन लेखेर पठाए सिरिन्ज ल्याएपछि थप डोज दिनुपर्ने र थप डोजका लागि अर्को विरामीको इन्जेक्सन आफुसंग भएको र त्यही इन्जेक्सन दिने भनेर महतोले उक्त आधा डोजको इन्जेक्सन लगाए । सो इन्जेक्सन लगाएपछि सुश्मालाई गाह्रो भयो केही छिनमा नै उनको मृत्यु भयो ।

यसरी शुस्माको मृत्यु भएपछि उनका आफन्तले अस्पतालमा प्रदर्शन सुरु गरे फलस्वरुम सोमबारु बिहान १० बजे अस्पताल प्रशासन र पीडित पक्षबीच सहमती भयो । सुश्माका श्रीमान नेपाल आर्मीमा कार्यरत छन । उनका तीन जना सन्तान छन जस मध्य ११ महिनाको कान्छो छोरा अकी सात बर्षकी छोरी र अर्की कक्षा ७ मा पढदेृ गरेकी ११ बर्षैकी ठुली छोरी छन ।

डक्टरको लापरबाहीका कारण मृत्यु भएको भन्दै आफन्तले अस्पताल प्राङगणमा प्रदर्शन जारी राखेपछि पीडितका बालबच्चाको अध्ययनका लागी २१ लाख ५० हजार नगद र बालबच्चाका लगि अस्पताल कर्मचारी सरह ८० प्रतिशत छुटमा उपचार गर्ने गरी सहमती गरिएको पीडित पक्षका ध्रुव बस्र्यौलाले बताए । तर, यस विषयमा अस्पताल प्रशासन भने कुनै जानकारी दिन चाहेको छैन । यो घटनालाई लुकाउन खोजिरहेको छ ।

Loading...
 • धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी बसपार्क स्थानियद्वारा बन्द

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङ सदरमुकाम स्थित बसपार्क अनिश्चितकालीन बसपार्क बन्द गरिएको छ । विभिन्न ठाउँमा राखिएका टिकट काउण्टरहरु हटाएर बसपार्कमा काउण्टर राख्नुपर्ने, फोहर व्यवस्थापन र मर्मत संहारको माग गर्दै
 • धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङमा तीन पार्टीका प्रमुखहरु चुनावी मैदानमा

  धादिङबेसी कार्तिक ६ । धादिङका प्रमुख तीनठुला पार्टीका जिल्ला प्रमुखाहरु मंसिर १० गते सम्पन्न हुन गहिरहेको चुनावी मैदानमा होमिएका छन् । आगामी मंसिर १० गते हुन गहिरहेको प्रतिनिधि सभा सदस्यका
 • आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  आँखाको नानी नै गुम्न सक्छ, झुसिलकिराबाट

  धादिङ कार्तिक ६ । धादिङको सामुदायिक आँखा केन्द्रमा दैनिक ५-७ जना आँखामा विझेको झुसिल किराको झुस निकाल्न आउने गर्दछन् । सामुदायिक आँखा केन्द्रका इन्चाज रामासिंह तामाङका अनुसार यो पछिल्लो पटक
santoshdojer